774 81 14 09 [email protected]

Jmenuji se Eva Šlingová, jsem vdaná a mám dva syny.
Po svých dvou těhotenstvích a porodech jsem v sobě přehodnotila spoustu věcí, co se týče starosti o těhotnou ženu, porod a následnou péči o matku a dítě.

Každá žena je jiná a potřebuje pro sebe a své dítě něco jiného. Proto jsem se rozhodla jít svou cestou a pokusím se své zkušenosti z odborné praxe, ale i ty ze své osobní, předat dál tak, aby i Vás porodem a zrozením Vašeho miminka nedoprovázeli strach a panika, ale klid, radost, přirozenost a především důvěra. Důvěra v samu sebe.

Podpořím Vás v hledání Vaší cesty tak, abyste se cítila v bezpečí a porod nebyl jen chvilkovým zážitkem, který nějak přežijete, ale zážitkem na celý život, který s láskou a radostí prožijete.

Jako porodní asistentka pracuji od roku 2005 v podolské porodnici ÚPMD. Nyní jsem na mateřské dovolené. Na počátku roku  2015 jsem se rozhodla při mateřské dovolené nabídnout maminkám své služby formou předporodních kurzů a nyní bych chtěla obohatit svou nabídku ještě o jiné služby. Jsem absolventkou různých seminářů, kurzů a vdělávacích programů.